Prečo tento kurz.

Vaša osobnosť je kombináciou povahy a hodnôt, ktoré ste získali od narodenia až po súčasnosť. Pri voľbe či zmene povolania je dôležité poznať svoju osobnosť, typy firiem či pozície. Profesionáli vám poradia, zohľadnia osobnosť a zužitkujú aj tzv. zlé vlastnosti, nie len vo váš prospech.

Čo tým myslíme?

Potreby firiem sa menia v čase. Podľa toho, ako sa firma vyvíja, v akej fáze sa nachádza. Občas je potrebný láskavý a priateľský prístup k zamestnancom, inokedy zase tvrdá ruka krízového manažéra, ktorý s nadhľadom a bez emócií urobí aj nepopulárne opatrenia.

Prečo je dôležité poznať svoju osobnosť?

Ak ste introvert a detailista, ktorý neznáša zmenu, zbytočne budete uvažovať o kurze manažmentu. Vašou ideálnou prácou bude pozícia na mieste, kde je stabilita a rutina. Podľa vašich preferencií vám poradíme s výberom školy alebo kurzu, alebo pomôžeme na ceste za kariérou a prácou, ktorá vás bude napĺňať. My v Kopexe veríme, že neexistuje prísne dobrá alebo zlá povaha, dobré alebo zlé vlastnosti. Ale veľmi jednoducho si môžete zle vybrať školu, pracovnú pozíciu alebo firmu, pre ktorú pracujete.

Robíte, čo vás baví? Nie? Zmeňte to!

Nemôžete si plniť sny, ktoré nemáte. Tak prečo by ste vyberali deťom školu, v ktorej nebudú spokojné. Prečo by ste si mali hľadať prácu, ktorá vás nebude baviť? Ak sa ocitnete na správnej pozícii a v správnej firme, dopredu vás poženie túžba niečo dosiahnuť, ranné vstávanie vám uľahčí pocit, že máte svoju prácu radi. Ak robíte to, čo viete, čo je vám prirodzené, ľahko dosiahnete excelentné výsledky. Budete motivovaný ďalej objavovať a rozvíjať svoj talent a vaše osobnostné predpoklady vám uľahčia cestu za dobrou prácou a radosťou zo života.

Cieľová skupina

 • Podnikatelia
 • Vlastníci
 • Manažéri a odborní pracovníci
 • Zamestnanci
 • Rodičia
 • Študenti

Obsahová náplň

 1. Určenie typu osobnosti – spoznanie vlastnej povahy a princípov.
 2. Osobnostná hra.
 3. Typológia firiem a pracovných pozícií.
 4. Zladenie typu osobnosti s typom organizácie/typom pracovnej pozície.
 5. Stratégia jednotlivca a stratégia organizácie.
 6. Implementácia stratégie jednotlivca.
 7. Prípadová štúdia.
Trvanie: 2 dni

Skúsenosti s kurzom

Prihlásenie na kurz


Kontaktujte nás